Обчислити площу фігури, обмеженої лініями y=x^4, y=0, x=2


Ответы на вопрос

Отвечает Резенов Саша.

∫²₀ х⁴dx = ∫x⁴dx = x⁵/5 |²₀ = 2⁵/5-0⁵/5 = 32/5 = 6,4(ед.²)