Одне з чисел на 2 більше за друге знайдіть ці числа якщо їх добуток доріанюе 255​


Ответы на вопрос

Отвечает Мухаметшин Данис.

Ответ:

1 число =15 , друге число =-17

Объяснение:

нехай 1 число -- х

тоді 2 чиcло --- (x+2)

тепер складемо рівняння

х × (x+2)=255

х²+2х-255=0

D=b²-4ac

D=2×2-4×1×(-255)

x1=(-2+32)/2=15

x2=(-2-32)/2=-17