Сссссррооочччнноо !!!! З 10 робітників треба сформувати бригаду з чотирьох осіб. Скількома

способами можна це зробити? 5040132210110

Ответы на вопрос

Отвечает Оразбайулы Санжар.

Объяснение:

Посколько, порядок формирования бригады нам не важен    ⇒

C_{10}^4=\frac{10!}{(10-4)!*4!} =\frac{6!*7*8*9*10}{6!*1*2*3*4}=\frac{7*8*9*10}{8*3}=7*3*10=210.

Ответ: это сделать можно 210 способами.