Довжина ламаної 4,5 м. Знайдіть довжини її ланок, якщо вони пропорційні числам 2, 3, 4 і 6


Ответы на вопрос

Отвечает Лушанин Данил.

Ответ:

...................

Объяснение:


Отвечает Терешонок Полина.

Ответ:

0,6 м   0,9 м   1,2 м   1,8 м

Объяснение:

2х+3х+4х+6х=4,5

15х=4,5

х=0,3

1 ділянка 0,3*2=0,6 м, 2 ділянка 0,3*3=0,9 м, 3 ділянка 0,3*4=1,2 м,

4 ділянка 0,3*6=1,8 м.