Катер у стоячій воді йде зі швидкістю 20 км / год, Інил, кість течії річки становить 2 км/год,

Знайдіть відстані,між двома пристаними, якщо реtіс туди й назад камерздійснює за 5 год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Рябинина Мария.

Ответ:

49,5

Объяснение:

Нехай х - відстань між пристанями, тоді X/(20+2) - час руху за течією, x/(20-2) - час руху проти течії. Складаємо рівняння:

X/22 + x/18= 5

Спільний знаменник - 198

9*х + 11*х =198*5

20х= 990

x=990/20

х=49,5