Число -5 є коренем рівняння 3х²+9х+m=0. Знайдіть другий корінь рівняння і значення m​


Ответы на вопрос

Отвечает Чистяков Сергей.

Объяснение:

3х²+9х+m=0

3*-5²+9*-5+m=0

75-45-30=0

m=-30

D=b²-4ac=81+360=441

Корінь з D=21

х=-9+21/6=2

х=-9-21/6=-5