Сума коренів квадратного рівняння =90 а іх добуток 800. складіть квадратне рівняння.


Ответы на вопрос

Отвечает Мацьків Наталя.

Ответ:

x^2+px+q=0\ \ \ \Rightarrow \ \ \ \ \left\{\begin{array}{l}x_1+x_2=-p\\x_1\cdot x_2=q\end{array}\right\ \ \ (teorema\ Vieta)\\\\\\\left\{\begin{array}{l}x_1+x_2=90\\x_1\cdot x_2=800\end{array}\right\ \ \ \Rightarrow\ \ \ p=-90\ ,\ \ q=800\\\\\\\boxed{\ x^2-90x+800=0\ }