Срочнооо!!!!!!!! одна з сторін прямокутника на 4 см більша за другу ,площа прямокутника 192 см

квадратных найдіть його периметр?​

Ответы на вопрос

Отвечает Аухатбай Индира.

Ответ:

56см

Объяснение:

Нехай 1 сторона трикутника = x, тоді інша x+4

x(x+4)=192

x^2+4x=192

x^2+4x-192=0

D=16+4*192

D=784

x=(-4+28):2=12

x2=(-4-28):2=-16

x2 не задовільняє умову задачі

x+4=12+4=16

P=12*2+16*2=24+32=56