3. Одна із сторін прямокутника на 3 см більша за другу. Знайдіть периметр цього прямокутника, якщо

його площа дорівнює 88 см2 .​

Ответы на вопрос

Отвечает Акуневич Антон.

Ответ:

38см

Объяснение:

одна сторона х см, другая (х+3) см,

х*(х+3)=88

х²+3х-88=0

по Виету х=-11- не подходит по смыслу задачи, х=8

значит. одна сторона 8 см, другая 8+3=11/см/, а периметр

2*8+2*11=16+22=38/см/