(x+1)²=4x-6 помогитеееее​


Ответы на вопрос

Отвечает Гришко Артём.

Ответ:

Рівнянння немає коренів на множині R.

Объяснение:

(x + 1)^{2} = 4x - 6

x^{2} + 2x + 1 = 4x - 6

x^{2} -2x + 7 = 0

D = 4 - 4 * 7 = 4 - 28 = -24 < 0;

Так як D < 0, то рівняння немає коренів на множині R.