Знайди наступні два члени арифметичної прогресії та суму перших чотирьох членів, якщо a1=−9 і

a2=−0,9.

Ответы на вопрос

Отвечает Орехов Даня.

a1=-9, a2=-0,9

d=-0,9-(-9)=8,1

a3=-0,9+8,1=7,2

а4=7,2+8,1=15,3

S4=a1+a4/2×4

S4=-9+15,3/2*4=6,3×2=12,6