ООООЧЕНЬ СРОЯНО НАДО ДАМ 50 БАЛЛОВ Обчислити значення c, при якому графіку функції у=0,5х+с

належить точка М(-3; -5)

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Рамина.

Объяснение:

y=0,5x+c\ \ \ \ M(-3;-5)\\-5=0,5*-3+c\\-5=-1,5+c\\c=-3,5.

Ответ: c=-3,5.