Змішали 3 г солі і 57 води. Знайдіть масову частку речовини у розчині. Срочно!!!!!!!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Ляпина Марина.

m(р-ра) = m(воды) + m(соли) = 57 г + 3 г = 60 г.

ω(соли) = m(соли) : m(р-ра) = 3 г : 60 г = 0,05 = 5%.

Ответ : 5%.