Знаючи, що корені квадратного рівняння дорівнюють х 1 =3 і х 2= -2, складіть зведене квадратне

рівняння.. Даю 30 Баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Гаджимагомедова Гуля.
Х2-3х-2=0
Аєдажабсжсбпжаюаьа
Отвечает Воробьёв Арсений.

Відповідь:

x^{2} -x-6=0

Пояснення:

Складемо зведене квадратне рівняння

x^{2} +px+q=0

Використовуємо теорему Вієта

х1+х2=-р

х1*х2=q

Отже, р= -(3+(-2))=-1

q=3*(-2)= -6

x^{2} -x-6=0