Не виконуючи побудови знайдіть координати точок перетину графіка функції y = 0,5x – 3 з осями

координат?

Ответы на вопрос

Отвечает Бобрышов Кирилл.

Ответ:

1 Ох:у=0, 0.5х-3=0,. 0.5х=3, х=3:0.5,. х=6.(6:0)

2 Ох:х=0, 0.0.5•0-3= -3(0;-3)