Четвертий член геометричної прогресії, перший член якої b¹=3, а знаменник q=2​


Ответы на вопрос

Отвечает Шапчиц Анастасия.

b2=b1*q= 3*2=6

b3=b2*q=6*2=12

b4=b3*q=12*2=24

Вроде так