При якому значенні а рівняння х²+28х+а=0 має один корінь​


Ответы на вопрос

Отвечает Ляхман Богдан.

Ответ:

При а = 196 рівняння має один корінь.

Объяснение:

x^2 + 28x + a = 0

Рівняння має один корінь при D = 0

D = 28^2 - 4a = 784 - 4a

Виходить рівняння: 784 - 4a = 0

784 = 4a

a = 196

Відповідь: при а = 196 рівняння має один корінь.