чому дориівнюе двадцять перший член арифметичної прогресії, якщо її перший член a1=2,2 , а різниця

d=0,4? нужно срочно даю 15 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Парамонов Александр.

Ответ:  10,2.

Объяснение:

a1=2.2;  d=0.4.  Найти a21.

---------------

an=a1+(n-1)d.

--------------

a21 = 2.2+20*0.4 = 2.2+8=10,2.

Отвечает Тищенко Алиса.

Ответ:

вот ......

....................