Знайдіть кількість коренів квадратного тричлена х* +6х +8.В жодногоА одинБ два​


Ответы на вопрос

Отвечает Ильин Даниил.

Ответ:

Б)

x2+6x+8=0

x1+x2= -6

x1×x2= 8

x1= -4

x2= -2