Знайдіть тиск автомобіля масою 1,2 т на поверхню землі, якщо площа дотикання кожного з чотирьох

коліс 30 см 2 .

Ответы на вопрос

Отвечает Франт Діана.

Объяснение:

m=1,2т=1200кг

S=30*4=120

P=F/S

F=mg= 1200*10= 12000Н

Р= 12000/120= 100Па