ОЧЕНЬ СРОЧНО складіть квадратне рівняння з цілими коефіцієнтами, якщо корені цього рівняння = 2/3 i

-1

Ответы на вопрос

Отвечает Ситкевич Аня.

Объяснение:

x_1=\frac{2}{3} \ \ \ \ x_2=-1\\b =-(x_1+x_2)=-(\frac{2}{3}-1)=-(- \frac{1}{3})=\frac{1}{3} .\\c=x_1*x_2=\frac{2}{3}*(-1)=-\frac{2}{3}. \ \ \ \ \Rightarrow\\x^2+\frac{1}{3}*x-\frac{2}{3}=0\ |*3\\3x^2+x-2=0.

Ответ: 3x²+x-2=0.