Р.№2. Функцію задано формулою у = 1,5х + 2. Заповніть таблицюх-12.у3,5​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Софья.

Ответ:

у = 1,5х + 2.

при х= -1, у=1,5*(-1)+2= 0,5

при х=2, у=5

при у=3,5.

3,5=1,5х+2

3,5-2=1,5х

1,5=1,5х

х=1