Скільки коренів має квадратний тричлен c2 + c – 1 ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Лапшин Матвей.

Ответ:

Объяснение:

c² + c – 1=0

Δ=1+4=5 > 0  

OTBET:квадратний тричлен має 2 корені