Коли задумане число збільшили на 13 і результати збільшилися в 5 разів , а отримали 125 . Яке число

задумали ?

Ответы на вопрос

Отвечает Горбунов Алексей.

Ответ:

(x+13)×5=125

x+13=125/5

x+13=25

x=25-13

x=12