Чому дорівнює четвертий член геометричної прогресії, якщо її перший член b1=6, а знаменник q=-2?


Ответы на вопрос

Отвечает Кун Влад.

bn=b1*q^(n-1)

b4=6*(-2)^(4-1)=6*(-8)=-48