50 балов срочно пожалуйста 5. Виконай завдання. (2 бали)Функція задана формулою у= 4х + 30.

Визнач:а) значення у, якщо x= - 2,5б) значення х, якщо у = - 6;в) чи проходить графік функції через точку А (7;-3)​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Владислав.

Ответ:

а) y=4*(-2,5)-30

y=40

б) -6=4x-30

x=6

в) -3=4*7-30

-3=-2

Графік функції через точку A не проходить