не виконуючи побудови з'ясуйте чи належить графіку лінійного рівняння з двома змінними 3x-2y-1=0

точка А(2;2,5)

Ответы на вопрос

Отвечает Еремеев Киря.

Ответ:

3·2-2·2,5-1=0

6-5-1=0

1-1=0

0=0

Объяснение:

Належить графіку лінійного рівняння

х=2 у=2,5

Отвечает Zyma Dmytro.

Відповідь:

а 45

Пояснення: