Знайди значення х, що відповідає значенню у=0 для лінійного рівняння 1Ox+9y = 60.Відповідь:​


Ответы на вопрос

Отвечает Зориков Ваня.

Ответ:

x=6

Объяснение:

y=0

10x+9y=60

10x+9*0=60

10x=60

x=60/10

x=6

Отвечает Будякова Анастасия.

Ответ:

10х+9у=60. у=0

10х+9*0=60

10х+0=60

х=60÷10

х=6

10×6+9×0=60