Розв’язати систему рівнянь усіма можливими способами. ( графічним,підстановки та додавання) x+y=9

x-y=-1

Ответы на вопрос

Отвечает Хотяинцева Вика.

Відповідь:

\left \{ {{x+y=9} \atop {x-y=-1}} \right.

1) графический ( на фото)

2) подстановка

\left \{ {{x+y=9} \atop {x-y=-1}} \right.\\1)x=9-y\\2)9-y-y=-1\\-2y=-10\\y=5\\1)x=9-y\\x=9-5=-4

3)сложение

\left \{ {{x+y=9} \atop {x-y=-1}} \right.\\x+y+x-y=9-1\\2x=8\\x=4\\\\4+y=9\\y=5

Пояснення: