Функцію задано формулою у=-2х+7. визначте значення аргументу, при якому значення функції дорівнює 9

помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Норик Ангелина.

Ответ:

-1

Объяснение:

y=-2x+7 | y=9

9=-2x+7

-2x=9-7

-2x=2

x=2/(-2)

x=-1

Отвечает Лепаловская Карина.

Ответ:

у=-2х+7, якщо у=9,то х=-1

Объяснение:

у=-2х+7

9=-2х+7

2х=7-9

2х=-2

х=-1