СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТАЗнайдіть сьомий член геометричної прогресії (bn), якщо b6 = 1/7, q = 6​


Ответы на вопрос

Отвечает Тогузакова Нурайлым.

Ответ:

b_6=\dfrac{1}{7}\ \ ,\ \ q=6\\\\b_7=b_6\cdot q=\dfrac{6}{7}