Разность сторон параллелограмма 14дм. Периметр равен 88 дм. Найдите стороны параллелограмма?

пожалуйста даю 30 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Воронцов Никита.

Відповідь:

15;29;15;29

Пояснення:

1) позначимо сторони фігури через а і в

2) за умовою задачі маємо:а-в=14 дм

3) сторона а буде:                 а=14+в(дм)

4)за умовою периметр(Р)  =88 дм, а ми знаємо, що Р=2а+2в(це для

паралелограма)

5)складемо рівняння:Р=2а+2в, Р=2*(14+в)+2в=88, розкриємо і вирішимо;

       28+2в+2в=88       4в=60  в=60/4=15(дм)

6) знаючи одну сторону, знайдемо іншу:  а=14+в, а=14+15=29(дм)

        Відповідь: сторонами паралелограма будуть відповідно 15,29,15,29(дм)