3 колоди , яка містить 36 карт, навмання витягають одну карту.Яка ймовірність того , що вибраною

картою є туз? ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ Я ВАС ПРОШУ!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Bojko Gleb.

Ответ:

\frac{4}{36}

Объяснение:

Так як в колоді є 4 Туза, а всього карт 36, то \frac{4}{36}

Отвечает Маковский Данил.

Ответ:

36:100=0,36 - це 1 відсоток

в колоді 4 туза

4:0,36=11%