в коробці лежить 3 сині олівці 5 червоних 4 желених та 8 жовтих, яка імовірність вийняти з коробки

червоний олівець

Ответы на вопрос

Отвечает Русак Александра.

Ответ:

1/4

Объяснение:

Бeрем по формуле P(A)=m/n=5/20=1/4

m-ответы которые нас удовлетворяют

n-общее кол-во событий