Складіть квадратні рівняння корені яких дорівнюють -1 -√2 а также -1 + √2​


Ответы на вопрос

Отвечает Гудошникова Анна.

Теорема Вієта:

х₁+х₂= -b    ⇒    -b= -1-√2+(-1+√2​)= -1-√2+-1+√2​ = -1-1 = -2 ⇒ b=2

х₁*х₂=c     ⇒       c=(-1 -√2)(-1+√2​)= -(√2+1)(√2-1​)= -(2-1)= -1 ⇒ c= -1

x²+2x-1=0