Виразити із системи 4х-5у=7 5х-4у=2 із першого рівняння змінну Х через змінну У НАПИШИТЕ НА

ЛИСТКЕ ПОЖАЛУЙСТА ​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Макс.

Відповідь:

\left \{ {{4x-5y=7} \atop {5x-4y=2}} \right. \\1)4x-5y=7\\4x=7+5y\\\\x=\frac{7+5y}{4}

Пояснення: