Обчисли 10-й член арифметичної прогресії, якщо відомо, що a1 = 2,8 і d = 7,8 a10 =


Ответы на вопрос

Отвечает Колюшенкова Аришенька.

Ответ:

a10= a1*d(n-1)= 2,8*(7,8*9)= 196,56

Объяснение: