Даю 90 балов!!!!!!!! 1.Задание: Знайдіть перший від’ємний член арифметичної прогресії (an): 28; 22;

… . 2.Задание: Знайдіть різницю арифметичної прогресії (an): 11; 6; 1; … .3.Задание:Визначте десятий член a10 арифметичної прогресії an, якщо a9=4, різниця дорівнює 40.

Ответы на вопрос

Отвечает Гриднева Алиса.

Ответ:

1. -2 (28-6= 22, 22-6=16, 16-6=10, 10-6=4, 4-6=-2)

2. 5 (11-6=5)

3. 44