80 БАЛІВ!!! Iра, Наталя й Олеся разом мають масу 110 кг. Маса Іри становить 40% маси усiх дівчат,

маса Наталі 9/11(дроб) маси Іри. Яка маса кожноï дівчинки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Вики.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

110 кг  - 100 %

  х кг   - 40%

х= 110 * 40 % : 100 %

х= 44 кг маса Ірини

44 * 9/11 = 44 : 11 * 9 = 36 кг маса Наталі

110 - 44 - 36 = 30 кг маса Олесі

Отвечает Анисимов Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

40% = 40 : 1 00 = 40/1 00 = 2/5

Ира = 2/5 * 110 = 2/1 * 22 = 44/1 = 44 кг

Наталья = 44 * 9/11 = 4 * 9/1 = 36/1 = 36 кг

Олеся = 110 - (44 + 36) = 110 - 80 = 30 кг