Дана арифметична прогресія 28; 24; ...Знайдіть різницю, 1й та 21й член прогресі.​


Ответы на вопрос

Отвечает Гунаев Бадма.

Ответ: разность 24-28=-4, первый член равен 28, 21 чле равен 28+20*(-4)=28-80=-52.

Объяснение: