Знайти різницю арифметичної прогресії -15;-9; -3;3;....​


Ответы на вопрос

Отвечает Митрофанов Александр.

Ответ:

разница равна 6

Объяснение:

-15-(-9)=6

-9-(-3)=6

-3-3=6