10.В коробці лежать 24 білі, сині та зелені ялинкові прикраси- кульки. Скільки потрібно туди ще

покласти червоних куль, щоб імовірність вибрати навмання червону кулю з усіх прикрас становила 3/7?​

Ответы на вопрос

Отвечает Халикова Алия.

Объяснение:

Количество красных шариков принимаем за х.       ⇒

\frac{x}{24+x}=\frac{3}{7}\\7*x=3*(24+x)\\7x=72+3x\\4x=72\ |:4\\x=18.

Ответ: в коробку нужно положить 18 красных шариков.