Роз'яжіть систему рівнянь способом додавання -3x+2y=18 3x-4y=-24


Ответы на вопрос

Отвечает Порохненко Даша.

-3x+2y=18 (помножимо на 2)

3x-4y=-24​

-6х+4у=36

3х-4у=-24

-3х   =  12;  х=-4

-3*(-4)+2у=18

12+2у=18

2у=6

у=3

Відповідь: (-4; 3)