ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!!! ДАЮ 40 БАЛЛОВ!!!! Моторний човен, що має власну швидкість руху 20

км/год пройшов відстань між двома пунктами по річці туди і назад без зупинки за 6 год 15хв. Відстань між пунктами 60км. Знайдіть швдкість течії річки.

Ответы на вопрос

Отвечает Аликина Оля.

Ответ:

x=4км/год

Объяснение:

Нехай швидкість течії xкм/год. Складемо рівняння за даними в умові:

Тоді по течії ріки він рухався зі швидкістю (20+x)км/год, а проти течії (20-x)км/год. Складемо рівняння:

60/(20+x)+60/(20-x)=6,25| *(20-x)(20+x)

60(20-x)+60(20+x)=6,25(400-x²)

2400=2500-6,25x²

6,25x²=100

x²=16

x=4км/год

Отвечает DELETED.

Ответ:

1,4

Объяснение:

6\frac{15}{60}*(20+x)=60\\\\\frac{375*20}{60} +\frac{375*x}{60}=60\\\\\frac{25*x}{4}=60-125 \\\\\frac{25*x}{4}=-65\\\\25*x=-65*4\\\\25*x=-260\\\\x=-260:25\\\\x=1,4