дано два числа х і складіть систему рівнянь для знаходження цих чисел якщо їхня сума дорівнює 2, а

різниця 8

Ответы на вопрос

Отвечает Комаров Егор.

Ответ:

-3 и 5

Объяснение:

х+у=2

х-у=8

х=2-у

2-у-у=8

-2у=6

2у=-6

у=-3

х=2+3

х=5