розв'язання системи лінійних рівнянь способом додавання 3x-5y=2 2x+3y=-5


Ответы на вопрос

Отвечает Вдовиченко Алексей.

Ответ:

x=1

y=+5

Объяснение:

3x-5y=2 | • 3

2x+3y=-5 | • 5

9x-15y=6

10x+15y=-25

19x=19

9x-15y=6

x=1

-15y= -3

x=1

y=+5