1. Знайдіть сторони прямокутника, якщо одна з них на 3 см більше другої, а площа

прямокутникадорівнює 28 см2​

Ответы на вопрос

Отвечает Дунаева Даша.

Пояснення:

Нехай більша сторона прямокутника дорінює х см.

Тоді, меньша сторона прямокутника дорівнює (х-3) см.

х*(х-3)=28

х²-3х-28=0

D=121     √D=11

x₁=-4 ∉    x₂=7 ∈.

7-3=4 (см).

Відповідь: більша сторона прямокутника дорінює 7 см,

            меньша сторона прямокутника дорівнює 4 см.