Сторони прямокутника відносяться як 4:9 а площа дорівнює 144см2. Знайдіть периметр.


Ответы на вопрос

Отвечает Шарафгалиева Лиля.

Ответ:

52 сантиметри

Объяснение:

Нехай довжина однієї зі сторін 4х, тоді сусідньої 9х. Маємо рівняння:

4х*9х=144см2

36х2=144см2

х2=4см2

х=2см

4х=8см

9х=18см

Тоді периметр становитиме Р=2*(18см+8см)=2*26см=52см