СРОЧНО ДАЮ 50 БАЛОВ 1. Знайдіть сторони прямокутника, якщо одна з них на 4 см менше другої, а

площа прямокутника дорівнює 32 см. 2. Двоє робітників мали виготовити по 100 деталей. Один з них виготовляв щодня на 5 деталей більше за другого виконав замовлення на 1 день раніше за другого. Скільки деталей виготовляв щодня кожен робітник ?

Ответы на вопрос

Отвечает Паскарь Катя.

1.

Нехай довжина прямокутника х см, тоді ширина х-4 см.

За умовою, х(х-4)=32.

х²-4х-32=0

За теоремою Вієта х=-4 (не підходить)  х=8.

Довжина прямокутника 8 см, ширина 8-4=4 см.

2.

Один робітник виготовляв х+5 деталей щодня, другий х деталей.

100/х - 100/(х+5) = 1

х²+5х-500=0

За теоремою Вієта х=-25 (не підходить)  х=20.

Один робітник виготовляв 20+5=25 деталей, другий 20 деталей.