СРОЧНО ПОМОГИТЕ!!!! Побудуйте графік функцій y=-2x-3.Користуючись графіком знайдіть.1)Значення

функцій при x=4 2)Значення аргументу при якому y=-2

Ответы на вопрос

Отвечает Атаев Николай.

Ответ:

1)у=2*4-3

у=-11

2)-2х-3=-2

-2х=3-2

х=-0,5